Na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe u Novom Sadu održana obuka „Mogućnosti finansiranja putem EU fondova“

28.11.2022.godine Novosti

U periodu od 23. do 25. novembra 2022. godine na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe u Novom Sadu održana je obuka za nastavno osoblje „Mogućnosti finansiranja putem EU fondova“. Predstavnice Fonda „Evropski poslovi” AP Vojvodine, Jovana Rapajić i Mina Radmilović Pjevac su upoznale polaznike sa programima Evropske unije, kao i Instrumentom za pretpristupnu pomoć, sa akcentom na INTEREG IPA programe prekogranične saradnje. Teme obuke su bile: pisanje predloga projekta korišćenjem pristupa logičkog okvira i logičke matrice, kao i budžetiranje projekta. Nakon uspešno savladane obuke, polaznicima su dodeljeni sertifikati.