Potpisan sporazum sa Nezavisnim sindikatom policije KC Novi Sad

17.11.2022.godine Novosti

Na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe 17.11.2022. godine potpisan je sporazum sa Nezavisnim sindikatom policije. Sporazum su potpisali prof. dr Milan Počuča, dekan Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe i Jovan Dimitrić ispred Nezavisnog sindikata policije KC Novi Sad.

Sporazum Fakulteta i Sindikata, veoma je značajan za sve članove Sindikata, obzirom da omogućava svim članovima pogodnosti prilikom upisa i studija na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe.

Nakon potpisanog sporazuma prof. dr Milanu Počuči, dekanu Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe uručena je zahvalnica za uspešnu dugogodišnju saradnju u oblasti visokog obrazovanja.