UČEŠĆE STUDENTKINJA PRAVNOG FAKULTETA ZA PRIVREDU I PRAVOSUĐE U NOVOM SADU NA SEMINARU IZ MEĐUNARODNOG HUMANITARNOG PRAVA

18.05.2022.godine Novosti

U Beogradu, u prostorijama Crvenog krsta Srbije, od 19. do 21. aprila 2022. godine održan je seminar iz međunarodnog humanitarnog prava na kom su učestvovale studentkinje treće godine Pravnog fakultet za privredu i pravosuđe u Novom Sadu, Milica Bukovičanin i Teodora Salak. O različitim temama iz oblasti međunarodnog humanitarnog prava govorili su profesori sa Fakulteta političkih nauka, Fakulteta bezbednosti, Vojne akademije, kao i predstavnici Vojske Srbije. Kao posebnu prednost učešća na navedenom seminaru, studentkinje Fakulteta ističu nova saznanja, kao i lepe uspomene i nova poznanstva.