Učešće na međunarodnoj konferenciji

24.09.2019.godine Konferencije

Doc. dr Sanja Škorić, profesor i msr Stefan Ditrih, asistent na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe učestvovali su 18. i 19.9.2019.godine na Međunarodnoj konferenciji ,,Research in education and training:International Aspects of Education and Training" u organizaciji Pedagoškog instituta u Ljubljani i Edukativnog istraživačkog centra u Ljubljani, u okviru Erasmus + programa.

Organizatori su izabrali da finansiraju troškove puta, prezentacije i kotizacije naučnog rada pod nazivom ,,Innovation in teaching through additional pedagogical trainings of professors" autora doc. dr Sanje Škorić i msr Stefana Ditriha.

Doc. dr Sanja Škorić je rad na konferenciji prezentovala na engleskom jeziku, veoma uspešno uz interesovanje učesnika konferencije iz Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Finske, Češke, Velike Britanije i Srbije.