Sporazum o saradnji sa Prvim osnovnim sudom u Beogradu

17.01.2019.godine Novosti

Pravni fakultet za privredu i pravosuđe u Novom Sadu, VŠJ Beograd i Prvi osnovni sud u Beogradu, potpisali su sporazum o saradnji sa ciljem efikasnijeg ostvarivanja zajedničkih interesa i zalaganja za razvoj prosvete, nauke i prakse i formiranja sistema obrazovanja koji odgovara stvarnim potrebama privrede Republike Srbije.

Potpisnici sporazuma prof. dr Milan Počuča, prodekan za nauku, kvalitet i razvoj i predsednik suda, sudija, Snežana Stevović, saglasni su da će saradnja omogućiti studentima Fakulteta osnovnih studija stručnu praksu u Sudu, obavljanje pripravničkog staža najboljim studenatima Fakulteta, izvođenje praktične nastave od strane službenika Suda i organizovanje stručnih i specijalističkih kurseva.